Вашій увазі пропонується лінійка професійних миючих засобів зареєстрованої торгової марки «BROSSER».brosser

 

Наші миючі засоби створені на основі сучасних технологій з використанням екологічно чистих та безпечних компонентів. Всі інгредієнти, що застосовуються при виготовленні миючих засобів, мають сертифікати якості, відповідають світовим стандартам , не містять фосфатів (триполіфосфатів) та інших заборонених у Європі хімічних сполук. Вся продукція сертифікована Державним центром стандартизації, сертифікації та метрології та має санітарно-гігієнічні висновки Міністерства охорони здоров я України.

ТОВ «Чистота та комфорт» є членом міжнародної асоціації GSI . Нашій продукції присвоєно глобальний номер товарної продукції (структури GTIN — 13) – штрих-коди.

На базі власної науково-дослідної лабораторії ми маємо можливість створювати чи адаптувати продукцію за бажанням замовника.

Наші представництва успішно працюють у багатьох містах України на протязі більше трьох років. За цей час нашими клієнтами стали понад 250-ти клінінгових компаній, ресторанів, готелів, кафе, комп?ютерних та фітнес – клубів, СТО.

1.Регіональний представник з продажу побутової хімії в Одеській області.

Ананський Андріан Михайлович.

тел.096-860-83-15

e-mail: northstarwork1@gmail.com

2. Хмельницька область м. Кам’янець-Подільський

Жураковська Людмила

тел.067-59-30-020

Ми сподіваємось на плідну та взаємовигідну співпрацю з Вами.